دانلود پک سمپلProducer’s Elements Free Sample Pack by Piggysounds

دانلود پک سمپلProducer’s Elements Free Sample Pack by Piggysounds

 

 

ترجه آنلاین

این بسته شامل:

عناصر درام و پا زدن، به طور مستقیم از ماشین درام آنالوگ ارگ تمام عیار Korg های Volca نمونه برداری و فرآوری شده با برخی از اعوجاج جزئی با یک پدال ProCo موش صحرایی، برخی از فشرده سازی از UA 1176 و Eq'd با هلیوس 69. سه رزین های مختلف و سه مقدار پوسیدگی مختلف نمونه برداری شدند .

دام عناصر درام نمونه است که از افرا پرنعمت و سفارشی ساخته شده تله مدرن تر، ما میکروفون از بالا و پایین با دو میکروفن های دینامیکی سنهایزر، و به طور مستقیم از طریق یک 1176 کمپرسور و برخی از EQ کوچک از یک API به یک پیش تقویت کننده جهانی-صوتی ضبط 550A. نمونه ها با چوب، hotrods و با دست برهنه بازی شد.

آنالوگ کنترباس، نمونه برداری از سه synths آنالوگ های مختلف: از یک VCO افزار Arturia Microbrute، 2 DCO DSI MoPho و 3 VCO ارگ تمام عیار Korg های Volca کلید. در تمام موارد آنها همه را از طریق جهانی-صوتی قبل از آمپر بدون EQ و بدون فشرده سازی شدند. یادداشت های فردی از C1 تا C2 در سه مورد نمونه برداری شدند، به علاوه نمونه منحصر به فرد از C0 به B0 برای MoPho به نمونه برداری شدند. این همه، به ارمغان می آورد شما انعطاف پذیری بیشتری که آن را به عناصر باس می آید، و همه آنها آنالوگ و واقعا چربی است.

رودز عناصر، از MKI رودز از طریق یک فندر دوقلو آمپر، با لمس MXR 90 عیار فاز و برخی از لرزش صدا، به طور مستقیم به جهانی صوتی از پیش آمپر. ما برخی از بد بو چهار ریف نوار در سانتی متر هستم و جنرال موتورز در 120BPM، که می تواند به راحتی به دیگر tempos های در هر DAW کشیده، بزرگ برای موسیقی خانه بازی کرده ام. ما همچنین برخی از 7-9 بدون ریشه آکورد ماژور و مینور جاز مانند در هر رنگ پذیری نمونه است.

نوردد و پرورش دهندگان، به طور مستقیم از منابع سر و صدا و مربوطه به اهنگ صدا، عالی برای انتقال و یا اضافه کردن برخی از بی ثباتی و تنش به محصولات.

همه 128 برای تلفن های موبایل با استفاده از صوتی یونیورسال آپولو مبدل A / D در 48 کیلو هرتز @ 24bits شدند. حجم دانلود:
160MB

 

غیرمستقیم Download


NEW ART NEW ART

>>> : آیکون های زیباساز