Welcome

Welcome

 

 

:: Welcome  : :

 http://www.automotivecomposites.com/VST-Logo.gif 

صفحه رسمی گروه وی اس تی دریا در اینستاگرام

telegram.me/ecmusic

تبلیغات در سایت

فروشگاه سایت

تقریبا همه کسانی که دستی در تنظیم و بلاخص تنظیم دیجیتال دارند کم و بیش به نحوی با واژه وی اس تی آشنا هستند.

این تکنولوژی تقریباً مدرن امروزه به طور چشم گیر جای خود را در ملاحظات تنظیم و کاربردهای موسیقی باز کرده است. تقریبا امروزه کمتر تراکی را می تواتن یافت که خالی از این تکنولوژی باشد.

 

 

به طور خلاصه وی اس تی چیست؟

وی اس تی در حقیقت کلمات ابتدای سه واژه ویرچوال استدیو تکنولوژی یا فرایند استودیوی مجازی است.

تا قبل از پیدایش وی اس تی ها جدا از ضبط اکوستیک یا ظبط زنده سازها کلیه صداهای مجازی به وسیله سینتی سایزر های سخت افزاری به وجود می آمد، بدین گونه که با تولید یک صدای بیس یا پایه بقیه صداها با تغیر در فرکانس صدای پایه و اولیه شکل می گرفت.

http://www.vstgroup.com/slides/p_0001.jpg

 

 

رفته رفته سینتی سایزر های سخت افزاری جای خود را با سینت های نرم افزاری عوض نمودند. کمپانی بزرک کیک واک (سونار امروزی) اولین تولید کننده این سینتی های نرم افزاری شد. شما به راحتی به وسیله یک وی اس تی می توانید نت های ورودی خود، خواه از میدی کنترلر، و خواه از پارتیتور را بارها و بارها بدون تغییر کل کار ویرایش اضافه یا حذف کنید.

 

 

یکی دیگر از مزایای استفاده از وی اس تی های این است که شما به راحتی می توانید با دسترسی به پنل وی اس تی کلیه تنظیمات از قبیل شدت، رنگ، ضربه، کشش،زیر یا بمی آن را در اختیار بگیرید و احیاناً با تغییر ولوم های پارامتری بر روی پنل صدای مورد علاقه خود را بسازید.

به وسیله مجموعه کاملی از وی اس تی ها شما به راحتی در تمام ساعات شبانه روز بهترین نوازنده ها را به صورت مجانی در اختیار بگیرید. از ارکست فیلارمونیک لندن تا موسیقی کوباییایی. نصب تقریباً آسان، پشتیبانی سیستم های کامپیوتری و سوار شدن راحت بر روی کنسول های موسیقی الکترونیکی از جمله مزیت های دیگر وی اس تی هاست.
پلاگین vst یک نوع استاندارد براینرم افزارهای صوتی است که ابزار های اضافه را برای این نرم افزارها فراهم می کند. تمامی نرم افزار های ویرایش و تنظیم صدا مانند Adobe Audition ، Sound forge ، Cool Edit و ... از پلاگین های وی اس تی پشتیبانی می کنند..

reViSiT Pro Screenshot 1 reViSiT Pro Screenshot 2 reViSiT Pro Screenshot 3 reViSiT Pro Screenshot 4 reViSiT Pro Screenshot 5

 

http://s2.picofile.com/file/7581230535/5.png

http://s3.picofile.com/file/7581230749/6.png

 

wWw. v s t  sea .ir

 


NEW ART NEW ART

>>> : آیکون های زیباساز